barbora.s2

Montáž MMU2 v servis centru!

Dec 13, 2018 12:13 pm

Dobrý den Vážení,
vzhledem k tomu, že nikdo z info linky není schopný vyjít vstříc, budu doufajíc, že uspěji zde a kompetentní osoba dá věci do pořádku. Jedná se o nový multimateriál , který jsem si nedávno zakoupili a zklamání přišlo hned po rozbalení, kdy se zjistilo, že se jedná o totální skládačku. Všude na obrázcích, a nikde v popisu, není napsáno, že si kupuji jednotlivé součástky, které je potřeba poskládat. Čekal jsem za tuto cenu, i jak je na obrázcích, že dostanu sestavené díly, které připojím k MK3. Jelikož jsme si kupovali sestavenou tiskárnu, je pro mne nežádoucí si rozebrat tiskárnu a snažit se o montáž svépomocí, když samotná tiskárna byla sestavena odborníky a funguje perfektně.
Avizujete, že máte v Praze servisní centrum, tak předpokládám, že tam opravujete, upravujete vaše prodané tiskárny. Na infolince jsme dostali informaci, že montáž zabere 2 hodiny času. Věřím, že vy jako odbornící to tak máte, když máte to servisní středisko, máte denně spousta svých součástek v ruce a víte co kam jak patří. I přes cenu MMU2 si za tuto službu rád zaplatím, tiskárnu i kit dopravím do Prahy a ponechám namístě klidně i den.

Děkuji předem za kladné vyřízení mého požadavku

Panzr
Answers: 1

Re: Montáž MMU2 v servis centru!

Dec 13, 2018 9:16 pm

Jednodušší a rychlejší bude zavolat do PR přímo a domluvit se.

Kolous

Re: Montáž MMU2 v servis centru!

Dec 27, 2018 5:52 am

Hele a není místo vození a placení lepší si k tomu teď o svátcích na den sednout a poskládat si to sám?? Jednak ten návod je tak polopatickej, že to nejde nezvládnout ani při lehké mkanuální nešikovnosti a aspoň u toho člověk pochopí, jak ta věc funguje což se pak hodí u odstraňování chyb.
A nemysli, že tvou tiskárnu u Průši ladí banda raketovejch fyziků :D

Return to “Obecná diskuze, oznámení a novinky”