User avatar
robert.m30
Posts: 39
Joined: Sun Apr 16, 2017 6:08 am
Contact: Send private message

Re: Moj prvy vytisk

Wed Jul 26, 2017 5:17 pm

Jasne , budem i mi ctou...

User avatar
robert.m30
Posts: 39
Joined: Sun Apr 16, 2017 6:08 am
Contact: Send private message

Re: Moj prvy vytisk

Wed Jul 26, 2017 5:19 pm

Sovička....

Image



Image

User avatar
robert.m30
Posts: 39
Joined: Sun Apr 16, 2017 6:08 am
Contact: Send private message

Re: Moj prvy vytisk

Sat Jul 29, 2017 3:56 pm

Spiderman

Image

Image

User avatar
robert.m30
Posts: 39
Joined: Sun Apr 16, 2017 6:08 am
Contact: Send private message

Re: Moj prvy vytisk

Sat Aug 12, 2017 9:28 am

Image


Image

User avatar
robert.m30
Posts: 39
Joined: Sun Apr 16, 2017 6:08 am
Contact: Send private message

Re: Moj prvy vytisk

Fri Sep 01, 2017 10:28 am

Image
Image

User avatar
robert.m30
Posts: 39
Joined: Sun Apr 16, 2017 6:08 am
Contact: Send private message

Re: Moj prvy vytisk

Sat Sep 02, 2017 6:32 pm

Image

User avatar
robert.m30
Posts: 39
Joined: Sun Apr 16, 2017 6:08 am
Contact: Send private message

Re: Moj prvy vytisk

Sun Sep 10, 2017 7:48 am

Image

User avatar
BiF
Posts: 17
Joined: Thu Jan 12, 2017 4:16 am
Contact: Send private message

Re: Moj prvy vytisk

Mon Sep 11, 2017 11:27 am

Mám jen malý dotaz.
Který z té záplavy zde zveřejněných výtisků je vlastně ten první? :roll:
(když už se toto vlákno jmenuje "Moj prvy vytisk"¨)

User avatar
robert.m30
Posts: 39
Joined: Sun Apr 16, 2017 6:08 am
Contact: Send private message

Re: Moj prvy vytisk

Tue Sep 12, 2017 2:14 pm

Prvy je vzdy prvy a nebudem tu zakladat nove vlakno na kazdy tisk aby si to pochopil.

Return to “Síň slávy - Nejlepší výtisky”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests